Роганська селищна рада

Вакансії

1. Заступник начальника загального відділу — головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та території;

2. Водій

3. Спеціаліст бюджетного відділу;

4. Спеціаліст відділу земельних відносин та архітектури;

5. Методист відділу освіти;

6. Соціальний робітник відділу соціальних послуг людям похилого віку та інвалідам

7. Робітник з благоустрою.

Для роботи на посадах в органах місцевого самоврядування (посадові особи), кандидат повинен мати необхідну для відповідної посади вищу освіту рівнем не нижче бакалавра (для керівників — не нижче спеціаліста та стаж роботи не менше 3-х років), не мати судимостей, не перебувати в єдиному державному реєстрі осіб, що вчинили корупційні правопорушення, впевнено володіти персональним комп'ютером та оргтехнікою, володіти державною мовою. Всі кандидати на посади в органах місцевого самоврядування повинні заповнити електронну декларацію на порталі Національного агенства з питань запобігання і протидії корупції та в подальшому пройти люстраційну перевірку.

Увага, посада методиста відділу освіти не відноситься до посад в органах місцевого самоврядування, проте відповідно до Закону України "Про освіту", її може займати лише особа з вищою педагогічною освітою. Методист також має можливість читати свій предмет (спеціальність в дипломі) в одній із шкіл громади на платній основі.

Не потрібна вища освіта для наступних вакансій: робітник відділу благоустрою; соціальний робітник відділу соціальних послуг людям похилого віку та інвалідам; водій.